eclipse programı ?

+7 oy
3 Nisan 2015 isocode   sordu
mrb arkadaşlarım. java'ya yeni başladım. bunun için pc'me java ee ide'si olan eclipse'yi kurdum fakat ben web tabanlı çalıştığım için veri tabanına da ihtiyacım olacak diye navicat'i falan da kurdum.. ama eksik bişeyler var.  kütüphane mi ne ? .... yeni bir web projesi oluştururken sececeğimiz bir kütüphane olması gerekiyor sanırım... ?

-doğru muyum ve nedir o kütüphane nerden indirebilirim.?

-başka indirmem gerekn birşey var mı ? (kodlamaya başlamak istiyorum artık)

1 cevap

–2 oy
3 Nisan 2015 kagancetin Stajyer (720 puan)   cevapladı
Abi Eclipse'i boş ver çok kalitesiz. IntelliJ IDEA Student Pack var.Eğer öğrenci iseniz öğrenci olduğunuz süre içerisinde bedavaya kullanabiliyorsunuz.Tek yapmanız gereken okul email adresi ile kayır olmak onu dene
3 Nisan 2015 tecnolog Stajyer (890 puan)   yorumladı
hocam haklısınız fakat eclipse bana daha uygun geldi.. bununla giriş yaptım bununla devam edeyim şimdilik.. evet öğrenciyim. intellij programını da kullanacagım inş ilerde. bi kod yazmaya başlasydım artık iyi olurdu :)
6 Nisan 2015 lebroniac Uzman Yardımcısı (1,660 puan)   yorumladı
eclipse'e kalitesiz diyosan sen yapta seninkini kullanalım kardeş
6 Nisan 2015 kagancetin Stajyer (720 puan)   yorumladı
Kolay gelsin kardeşim sana :)

levroniac kardeşim yapılan kalite araştırmalarını incelemenizi tavsiye ederim.Adamlar zaten en kalitelisini yapmışken bunu kullanmak size mantıklı geliyorsa mantığınızı tartışmayacağım.Bu kadar saçma bir yorum yapmanız için umarım size Eclipse para ödüyordur.
...